Gloser L.Bače Bohunek Ptáček

Volf Šimek Provazník Turek

Vašina Dostál

Branky: 65. a 73.Bohunek

Opět nás zklamalo proměňování šancí, což nás připravilo o dva body. Úvodních třicet minut jsme na hřišti dominovali a vytvořili si tři vyložené šance (sám na gólmana atd.). Velmi špatnému výkonu domácích jsme se však postupně začali přizpůsobovat a hra se vyrovnala. Naši hráči začali být s míčem zbrklí, což se projevovalo spoustou nepřesností. Přesto jsme se v 65.minutě dostali do vedení, když Radek Provazník vyslal dlouhým míčem do sólového úniku Tomáše Bohunka, který si již s domácím brankářem hravě poradil. Naše radost trvala pouhých šest minut, neboť jsme inkasovali z volného přímého kopu. V 73.minutě jsme se opět zaradovali, když poslal ideální centr do vápna nestárnoucí Jirka Gloser a s chutí hrající Bohunek z „voleje“ prostřelil gólmana. Po tomto gólu jako by se naši hráči báli o vítězství a zalezli před svoje pokutové území a pustili tím soupeře do tlaku, čímž si o vyrovnání vyloženě koledovali. A to nakonec také přišlo. V 79.minutě, po tvrdé střele z hranice šestnáctky, to bylo 2:2. Následný penaltový rozstřel jsme prohráli 4:2 a odvezli si tím pouze jeden bod. Je to velká škoda, protože soupeř byl skutečně hratelný a šancí jsme měli podstatně víc. Domácí, pokud se nemýlím, měli snad jen dvě a ty proměnili!!! P.S. Z jednadvaceti hráčů, které máme na soupisce pro letošní sezónu, se k zápasu dostavilo pouhých jedenáct !!!!!!!!

Další zápas odehrajeme v Mandl aréně v neděli 25.8. od 16.00 hodin proti Rybníku.

Branka: 22.T.Bače

První zápas v Okresním přeboru po šesti letech skončil zaslouženou prohrou. Dopouštíme se stále stejných chyb, pomalý přechod do útoku bez momentu překvapení, kdy se soupeř stačí zformovat do obranné fáze a my nakonec hrajeme do „plných“. Následuje ztráta míče a tím soupeře pouštíme do své otevřené obrany a z těchto situací inkasujeme. Alibistická hra, kdy se hráči bojí jít s míčem jeden na jednoho, čímž bychom se dostali do přečíslení, pasivita v hledání si volných prostorů pro příjem míče, otálení s přihrávkami a v neposlední řadě chybí osobní odvaha každého hráče „vzít to na sebe“! Do 16.minuty, kdy jsme inkasovali gól z brejku (viz výše), jsme byli aktivnější a nepouštěli hosty z jejich vlastní poloviny. Pak se hra vyrovnala a o šest minut později jsme srovnali na 1:1 Tomášem Bačem, který hlavou zužitkoval ideální centr Lukáše Vencla. Ve druhé půli jsme však už hráli jen „druhé housle“ a inkasovali dvakrát po našich hrubých chybách a následných rychlých protiútocích. Jestliže budeme i v následujících zápasech hrát takto bojácně a bez dostatečného sebevědomí, tak se budeme trápit i v „okrese“.

To se může ukázat již v sobotu 17.8. od 17.hodin na hřišti ve Verměřovicích.