Drobečková navigace

Úvod > Obec > Fotogalerie > Fotogalerie - původní > Dětský karneval 17.03.2012

Dětský karneval 17.03.2012

     Již po druhé měli před sebou řetovští zahrádkáři nelehký úkol, zorganizovat  dětský karneval.  Tentokrát byly soutěže na téma „letem zvířecím světem“.  Náš karneval navštívili i dva, mezi dětmi hodně známí a oblíbení, králíci z klobouku BOB a BOBEK. Měli připravenu spoustu soutěží, za jejichž splnění  byly děti odměněny drobnými hračkami či sladkostmi. Soutěže střídaly tanečky a novinkou letošního karnevalu bylo foukání pěny, které se dětem náramně líbilo a pěkně se u toho vyřádily. Méně nadšeni ale byli rodiče L, jejichž ratolesti byly od pěny celé mokré, …ale spokojené J.

I přes krásné počasí, které lákalo spíše na výlety a ven za sportem, byla účast na karnevalu slušná.  Soutěžilo se, tancovalo se a odpoledne uteklo jako voda. Věřím, že nám rodiče odpustí, pokud si jejich děti kromě pěkných a veselých zážitků odnesly z karnevalu i rýmu, nebo kašel K .

     Děkujeme všem , kterým nebylo líto obětovat čas a upekli na tuto akci spoustu dobrot, které se zde prodávaly. Děkujeme i sponzorům - ARMATu , za finanční příspěvek a K. Beranové a Š. Rollerové, za drobné ceny pro děti.

Akce se povedla a my už teď přemýšlíme, co si pro vás připravíme příště

                                                                                                                                     E.U.

 http://wodnez.rajce.idnes.cz/Retova_-_Detsky_karneval_17.03.2012_organizovali_Retovsti_zahradkari