Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Školní rok 2018/2019 > Školní výlet

Školní výlet

Školní výlet – 6. června – Praha

Včera jsme byli v Praze a viděli jsme tam Taryho (youtuber, parkourista) J Byli jsme na Pražském hradě, v muzeu, na Karlově mostě, u Národního muzea atd. Procestovali jsme půlku Prahy, ale nejvíc se mi líbilo v Muzeu smyslů. Jeli jsme vlakem a pak i metrem. Výlet se mi líbil, ale nejlepší byly ty „Audiny“ – byly tam různé barvy, stříbrná, černá, zlatá, bílá, červená, malá, velká a oranžová. Chtěla bych tam ještě jednou. Kvůli tomu, že čtvrťáci jsou nejlepší, navrhla bych, že by tam příští rok ve škole jeli za odměnu na Cinetubes (sraz youtuberů).

Amálie Asingerová, 4. ročník

 

Do Prahy jsme jeli vlakem, cesta byla pěkná tam i zpátky. Líbilo se mi, jak jsme chodili různě po těch památkách, nejvíc se mi líbil Pražský hrad a Karlův most. Dobré pro mě bylo, že jsem jel poprvé vlakem, metrem a tramvají. Všude jsem byl poprvé a výlet to byl pěkný J

Šimon Macák, 4. ročník

 

Do Prahy jsme se jeli kouknout na památky. Líbilo se mi skoro všechno, ale nejvíc, že jsme pomohli bezdomovým lidem, kteří měli pejsky. Ještě mi chutnala zmrzlina, já jsem si dal vanilkovou a byla dobrá. Byli jsme na Pražském hradě, Karlově mostě, na Václavském náměstí, v Muzeu smyslů. Dalším školním výletem bych chtěl jet do Prahy zase na jiná místa a pak do Jump parku. Jízda vlakem byla pohodlná. Tentokrát to byl hezký výlet. Ostatním, kteří se tam chystají, ať se tam líbí..

Vít Ducháček, 4. ročník

 

 Fotografie z výletu naleznete zde.

Menu

2. 7. Patricie

Zítra: Radomír

Vítáme Vás na stránkách ZŠ a MŠ Řetová

29. 6. Jídelní lístek platný od 29. 6. 2020 do 3. 7. 2020

3. 6. Aktualizována sekce Aktuality

Návštěvnost stránek

035871