Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Školní rok 2018/2019 > Policie

Policie v ZŠ


Ve středu 17. dubna jsme společně s dětmi z naší mateřské školy strávili ve společnosti policistů, kteří nám povídali o své práci a ukázali výcvik služebních psů. Dostalo se i na dotazy dětí, na které ochotně odpovídali.  Děkujeme tímto za jejich čas a ochotu.

 

Ve středu 17. 4. u nás ve škole byla policie. Viděli jsme policejní psy v akci (kousání, hledání předmětů a lidí a výcvik). Potom nám vysvětlovali, na co jsou různé zbraně..  A pak jsme si mohli sednout do policejního auta, vyzkoušet si pouta, neprůstřelnou helmu a dýchání na alkohol.

Markéta Štantejská, 5. roč.

 

Dnes u nás ve škole byla policie. Jeden pán, kterého jsem znala z divadla, mi dal pouta a trochu mě to bolelo, ale dobrý. Moc se mi to líbilo. Měli policejní psy a byli tu čtyři muži a jedna žena. Měli i pistole, neprůstřelnou vestu, pouta, baterku atd. Bylo to super.

Amálie Asingerová, 4. roč.

 

Bylo o docela dobrý. Vyzkoušel jsem si pistoli, helmu, používali jsme “opiloměry“, byl jsem v policejním autě, viděl jsem houkat sirénu a taky psovody se psy a psy v akci.

Vít Ducháček, 4. roč.

 

Dnešek s policií se mi líbil, protože jsem si mohl sednout do policejního auta i vyzkoušet zbraň. Viděl jsem vycvičené psy na hledání předmětů a chtěl jsem si vyzkoušet pouta.

Martin Sejkora, 4. roč.

 

Policejní den byl lepší než učení. Dozvěděl jsem se, jací policisti nosí jaké čepice a jak dlouho cvičí psa, než je vycvičený. A viděli jsme, jak napadá zločince. Docela se mi to líbilo.

Dominik Bohuněk, 5. roč.

 

Zde si prohlédněte fotografie.

 

Menu

27. 1. Ingrid

Zítra: Otýlie

Vítáme Vás na stránkách ZŠ a MŠ Řetová

25. 1. Jídelní lístek platný od 27. 1. 2020 do 31. 1. 2020

13. 1. Rozvrh hodin po dobu plaveckého výcviku

8. 1. Knihovna v ZŠ

Fotografie

8. 1. Olomouc

Fotografie

6. 1. Aktualizována sekce Aktuality

20. 12. Volná pracovní místa

17. 12. Mikuláš

Fotografie

9. 12. Advent

Fotografie

9. 12. Rytmická show

Fotografie

8. 11. Bezpečný pes

Fotografie

 

Návštěvnost stránek

033779