Policie v ZŠ


Ve středu 17. dubna jsme společně s dětmi z naší mateřské školy strávili ve společnosti policistů, kteří nám povídali o své práci a ukázali výcvik služebních psů. Dostalo se i na dotazy dětí, na které ochotně odpovídali.  Děkujeme tímto za jejich čas a ochotu.

 

Ve středu 17. 4. u nás ve škole byla policie. Viděli jsme policejní psy v akci (kousání, hledání předmětů a lidí a výcvik). Potom nám vysvětlovali, na co jsou různé zbraně..  A pak jsme si mohli sednout do policejního auta, vyzkoušet si pouta, neprůstřelnou helmu a dýchání na alkohol.

Markéta Štantejská, 5. roč.

 

Dnes u nás ve škole byla policie. Jeden pán, kterého jsem znala z divadla, mi dal pouta a trochu mě to bolelo, ale dobrý. Moc se mi to líbilo. Měli policejní psy a byli tu čtyři muži a jedna žena. Měli i pistole, neprůstřelnou vestu, pouta, baterku atd. Bylo to super.

Amálie Asingerová, 4. roč.

 

Bylo o docela dobrý. Vyzkoušel jsem si pistoli, helmu, používali jsme “opiloměry“, byl jsem v policejním autě, viděl jsem houkat sirénu a taky psovody se psy a psy v akci.

Vít Ducháček, 4. roč.

 

Dnešek s policií se mi líbil, protože jsem si mohl sednout do policejního auta i vyzkoušet zbraň. Viděl jsem vycvičené psy na hledání předmětů a chtěl jsem si vyzkoušet pouta.

Martin Sejkora, 4. roč.

 

Policejní den byl lepší než učení. Dozvěděl jsem se, jací policisti nosí jaké čepice a jak dlouho cvičí psa, než je vycvičený. A viděli jsme, jak napadá zločince. Docela se mi to líbilo.

Dominik Bohuněk, 5. roč.

 

Zde si prohlédněte fotografie.

 

Menu

17. 10. Hedvika

Zítra: Lukáš

Vítáme Vás na stránkách ZŠ a MŠ Řetová

13. 10. Jídelní lístek platný od 14. 10. 2019 do 18. 10. 2019

1. 10. Kouzelník

Fotografie

1. 10. Aktualizována sekce Aktuality

16. 9. První školní týden

Fotografie

10. 9. Organizace školního roku - Vyučovací hodiny a přestávky

8. 9. Projekty EU - Šablony

8. 9. Rozvrh hodin

29. 8. Organizace školního roku

Návštěvnost stránek

033138