Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Školní rok 2018/2019 > Policie

Policie v ZŠ


Ve středu 17. dubna jsme společně s dětmi z naší mateřské školy strávili ve společnosti policistů, kteří nám povídali o své práci a ukázali výcvik služebních psů. Dostalo se i na dotazy dětí, na které ochotně odpovídali.  Děkujeme tímto za jejich čas a ochotu.

 

Ve středu 17. 4. u nás ve škole byla policie. Viděli jsme policejní psy v akci (kousání, hledání předmětů a lidí a výcvik). Potom nám vysvětlovali, na co jsou různé zbraně..  A pak jsme si mohli sednout do policejního auta, vyzkoušet si pouta, neprůstřelnou helmu a dýchání na alkohol.

Markéta Štantejská, 5. roč.

 

Dnes u nás ve škole byla policie. Jeden pán, kterého jsem znala z divadla, mi dal pouta a trochu mě to bolelo, ale dobrý. Moc se mi to líbilo. Měli policejní psy a byli tu čtyři muži a jedna žena. Měli i pistole, neprůstřelnou vestu, pouta, baterku atd. Bylo to super.

Amálie Asingerová, 4. roč.

 

Bylo o docela dobrý. Vyzkoušel jsem si pistoli, helmu, používali jsme “opiloměry“, byl jsem v policejním autě, viděl jsem houkat sirénu a taky psovody se psy a psy v akci.

Vít Ducháček, 4. roč.

 

Dnešek s policií se mi líbil, protože jsem si mohl sednout do policejního auta i vyzkoušet zbraň. Viděl jsem vycvičené psy na hledání předmětů a chtěl jsem si vyzkoušet pouta.

Martin Sejkora, 4. roč.

 

Policejní den byl lepší než učení. Dozvěděl jsem se, jací policisti nosí jaké čepice a jak dlouho cvičí psa, než je vycvičený. A viděli jsme, jak napadá zločince. Docela se mi to líbilo.

Dominik Bohuněk, 5. roč.

 

Zde si prohlédněte fotografie.

 

Menu

11. 7. Olga

Zítra: Bořek

Vítáme Vás na stránkách ZŠ a MŠ Řetová

29. 6. Jídelní lístek platný od 29. 6. 2020 do 3. 7. 2020

3. 6. Aktualizována sekce Aktuality

Návštěvnost stránek

035940