Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Školní rok 2015/2016 > Kouzelník Jiříček

Kouzelník Jiříček


V pondělí 16. listopadu jsme se první dvě hodiny učili. Po druhé hodině jsme šli na velkou přestávku ven a po přestávce jsme šli do II. třídy. Tam čaroval Jiří Krejčí. Nejvíc se mi asi líbilo čarování s penězi. Kouzelník si nejdřív pozval paní učitelku Burešovou a dal jí sedm mincí. Kouzlil a s ním i paní učitelka, která měla nakonec těch mincí deset. Dokonce dokázali vykouzlit tisíc korun z obyčejného papírku. Poslední kouzlo bylo s kačerem a u toho byla zase paní učitelka Jarošová, která kouzlila s balíčkem karet. Celý to kouzlení bylo hodně hezký.

Tomáš Chadima, žák 5. ročníku

 

Dne 16.11. k nám do školy přišel kouzelník jménem Jiří Krejčí. Nejvíc se mi líbilo čarování s kačerem Dědkem. Taky jsme vyvolávali duchy, prostě jsme čarovali. Taky si paní učitelka Burešová namnožila peníze. Nejdřív měla jen sedm mincí a pak jich měla deset. Potom měl kouzelník obyčejný mlýnek, do kterého dala paní učitelka bílý papír. A najednou z toto mlýnku vylezla tisícovka. Potom si kouzelník pozval paní učitelku Jarošovu a ta měla z balíčku karet jednu vytáhnout. Kartu ukázala nám a Dědkovi /což byl dřevěný kačer/ a kouzelník ji strčil do balíčku, který dal před Dědka. Dědek vytáhl přesně tu kartu, kterou nám paní učitelka ukázala. Potom už byl konec, ale úplně to neskončilo. Kouzelník nám pustil písničku „Jede, jede mašinka“ a všichni jsme se rozvezli do tříd. Někteří si potom nechali podepsat Jirku na ruku. Moc se mi to líbilo.

Luboš Kolář, žák 4. ročníku

 

Dne 16.11. jsme měli ve škole kouzelníka. Měl hodně zajímavá kouzla. Při prvním nechal zmizet kelímek. Povedlo se. Super! Potom si přivolal paní učitelku Janu Burešovou a bylo kouzlo s penězi. Paní učitelka nastavila ruce a on jí dal sedm mincí. Potom a to nikdo neví jak, jí dal ještě tři mince.  Deset mincí. Super!!! Pak si zavolal paní učitelku Renatu Jarošovou. „Vyberte si kartu“ řekl. „Ale mě ji neukazujte“. Ukázala je všem kromě kouzelníka. Kouzelník dal všechny karty dřevěnému kačerovi jménem Dědek. Pozor!!! Jo! Dědek vybral správnou kartu. Super!!! A nakonec – podpis na ruku. Kouzel tam bylo samozřejmě víc.

A jak to skončilo? „Na shledanou“ řekl. A odešel.

Helena Vaisová, žákyně 5. ročníku

 

Zde si prohlédněte fotografie.

 

Menu

10. 7. Libuše, Amálie

Zítra: Olga

Vítáme Vás na stránkách ZŠ a MŠ Řetová

29. 6. Jídelní lístek platný od 29. 6. 2020 do 3. 7. 2020

3. 6. Aktualizována sekce Aktuality

Návštěvnost stránek

035926