Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Školní rok 2014/2015 > Bruslení 4. 2. 2015

Bruslení 4. 2. 2015


Včera byla středa. Byli jsme se školou bruslit v Ústí nad Orlicí. Areál byl ze stran odkrytý a velký. Dostali jsme se tam autobusem. Paní učitelky s námi bruslily. Pili jsme tam čaj a horkou čokoládu. Bruslili jsme hodinu a občas jsme i spadli, někdy jsme narazili do mantinelu.  Někdo se i klouzal po botách. Někdo se bruslení učil. Bylo to zábavné, krásné a studivé. 

Druháčci


Jeli jsme se školou 4. února na zimní stadion. První hodinu jsme měli češtinu a pak jsme šli do autobusu. Každý si měl vzít brusle a přilbu a ten co neměl, musel si  půjčit. Kdo brusle neměl, tak se mohl jen tak  klouzat na ledě. Mně se bruslilo dobře a byl jsem na ledě rád. Mohli jsme si koupit čaj nebo horkou čokoládu. Kdo chtěl, mohl si na konci sundat brusle a jen se klouzat. Líbilo se mi tam.

Tomáš Vašátko, žák 5. ročníku


Dne  4. 2.  jsme jeli ze školou na bruslení do Ústí nad orlicí. První hodinu jsme se učili a  pak jsme jeli. Hodně dětí mělo brusle. Kdo neměl i tak mohl na led nebo si od někoho půjčit a zkusit bruslit.  Já jsem měla brusle. Byli jsme tam hodinu, která hodně rychle utekla a  pak jsme  už jeli  do školy. Bruslení se mi moc líbilo.

Kristýna Procházková, žákyně 5. ročníku


Ve středu  4. 2. jsme se školou vyjeli na výlet na bruslení do Ústí nad Orlicí. Měli tam automaty na jídlo a na pití. Bohužel jsem neměl brusle, ale i s botama jsem mohl na led. Užil jsem si to.

Oliver Mužík, žák 5. ročníku

 

Zde naleznete fotografie z bruslení.

 

Menu

11. 7. Olga

Zítra: Bořek

Vítáme Vás na stránkách ZŠ a MŠ Řetová

29. 6. Jídelní lístek platný od 29. 6. 2020 do 3. 7. 2020

3. 6. Aktualizována sekce Aktuality

Návštěvnost stránek

035939