Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Školní rok 2013/2014 > Cirkus

 

Cirkus v Řetůvce

 

     V sobotu 10. 5. byl cirkus v Řetůvce.  Jela jsem tam s mamkou a se svým mladším bratrem. Když jsme dojeli na místo, překvapil mě červeno-žluto-modrý velký stan. Seděli jsme vpředu, abychom dobře viděli. Vystupovali tam tři lidé. Dva pánové a jedna paní. Nejvíce se mi líbila chůze po rukou ze schodů a žonglování nohami. Velice zajímavé bylo také žonglování s pěti míči. Představení se mi moc líbilo. Příští rok určitě pojedu zase.

                                                                                    Helena Vaisová – žákyně 3. roč.

 

Cirkus

     V sobotu 10. 5. jsem byl s bráškou, mamkou a taťkou v Řetůvce v cirkuse. Byla tam paní, která měla dva syny, kteří vedli představení. Žonglovali s míči, točili talíři na tyči a chodili po rukách ze schodů. Mohli jsme si koupit lístky do tomboly a vybrat si cenu. Moc se nám tam líbilo, příště půjdeme zas.

                                                                                    Tomáš Chadima – žák 3. roč.

 

Cirkus

     V sobotu 10. 5. se mamka rozhodla, že pojedeme do Řetůvky do cirkusu. Sešlo se tam mnoho lidí. Potkala jsem hlavně děti ze školy, ale i trenéry z fotbalu. Přivítala nás milá paní, která měla dva syny, kteří předváděli žonglování s různými věcmi a prováděli akrobacii. Nejvíc mě zaujalo to, že akrobat dokázal jít  po rukou  ze schodů a ještě k tomu točil nohami tyčí. Byla tam také tombola, jeden los stál 25 korun. Každý si mohl vybrat nějakou hračku. Cirkus se mi velmi líbil. Paní nám slíbila, že příště přivezou i nějaká zvířata.

                                                                                      Petra Kolářová – žákyně 5. roč. 

Cirkus

     V sobotu 10. 5. jsem jela do Řetůvky do cirkusu. Cirkus začal v 15 hod a jmenoval se Jung. Vystupovali tam tři lidé. Paní a její dva synové. Paní nás provázela představením a synové předváděli např. žonglování s talíři, vrhali nože, točili obručemi, dělali stojky. Pro legraci  tam byl klaun.

     Mohli jsme se o přestávce občerstvit, prodávali i cukrovou vatu. Cirkus byl fajn.

 

                                                                                     Anežka Veselá – žákyně 5. roč.

Cirkus v Řetůvce 

     Dne 10. května jsme jeli s mamkou do cirkusu v Řetůvce. Cirkus byl neobvyklý tím, že tam nevystupovala žádná zvířata, ale tři artisté. Bylo hezké se koukat, jak ovládají žonglování, jízdu na jednokolce nebo třeba chůzi po rukách. Příjemné odpoledne bylo završeno vystoupením klaunů a tombolou.

                                                                                       Jakub Synek, žák 4. ročníku

 

Cirkus

     V sobotu 10. května jsme jeli celá rodina na cirkus do Řetůvky. Vystoupení začalo v 15 hodin. Vystupovali tam žongléři, klaun a akrobat. Žongléři použili při vystoupení kuželky, talíře, kroužky a míče. Vystoupení bylo hezké a zajímavé. Klaun byl vtipný při vystoupení s plyšovým slonem, kterého učil proskakovat kruhem. Akrobat jezdil na jednokolovém kole a dokázal s ním různé kousky. Celý cirkus byl nádherný.

                                                                                     Tomáš Vašátko, žák 4. ročníku

 

Cirkus Jung 

     V sobotu jsem jela na cirkus do Řetůvky. Cirkus se jmenoval Jung. Přijelo tam hodně dětí. Byla tam velká legrace. Hodně se žonglovalo a házelo se s noži. Moc se mi tam líbilo.

 

                                                                                     Adéla Hanousková, žákyně 2. ročníku

 

Cirkus 

     Šli jsme do cirkusu v Řetůvce. Byl to dárek ke Dni dětí. Byly tam snad všechny děti z Řetové. Nejvíc se mi líbili klauni a artisté. Už se těším, co bude za rok.

 

                                                                                      Libor Šimek, žák 2. ročníku

 

 http://skolaretova.rajce.idnes.cz/Cirkus_v_Retuvce/

Menu

11. 7. Olga

Zítra: Bořek

Vítáme Vás na stránkách ZŠ a MŠ Řetová

29. 6. Jídelní lístek platný od 29. 6. 2020 do 3. 7. 2020

3. 6. Aktualizována sekce Aktuality

Návštěvnost stránek

035940