Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Školní rok 2013/2014 > Celoškolní projekt

Celoškolní projekt 

Celoškolní projekt Slušné chování

     V pondělí 9. září jsme se těšili do školy více než jindy. Měli jsme projektový den s názvem Chování ve škole.  Nejprve jsme se všichni žáci školy sešli v jedné třídě a sami se rozdělili do 9 skupin. V každé skupině byli zástupci všech ročníků. Zamýšleli jsme se nad chováním ve škole a menším dětem jsme vysvětlovali, proč je nutné dodržovat školní řád. Dokonce jsme přišli i s dalšími návrhy, které by se daly zařadit do školního řádu. Nakonec jsme si každá skupinka nakreslila naši školu. Protože se nám práce dařila, vystavili jsme nejhezčí výkresy na chodbě a dokonce i ve skříňce u obchodu. Až budeme procházet kolem nich, určitě si hned připomeneme, že se máme ve škole, ale i mimo školu chovat slušně.

Slušné chování

     Dne 9. září jsme se zúčastnili ve škole školního  projektu o slušném chování. Sešli jsme se všichni v naší třídě. Rozdělili jsme se do skupin, z každé třídy jeden zástupce. Já jsem byl ve skupině s Honzou, Katkou, Kristýnou a Adélou. Přečetli jsme si pravidla slušného chování. Mohli jsme je doplnit, pokud nás ještě nějaká napadla. Potom jsme společně ve skupině kreslili naši školu. Měli jsme jít ven hrát šipkovanou. Protože pršelo, nakreslili jsme velikou školu.

                                                                                        Tomáš Vašátko, žák 4. ročníku

Slušné chování

     Každý rok na začátku si opakujeme slušné chování. Tak tomu bylo i letos. První, co jsme udělali bylo, že jsme se rozdělili do skupinek. Já byl ve skupince s Anežkou, Pájou, Vojtou a Karinkou. Bylo to super. Nejdříve jsme si zopakovali pravidla slušného chování. Potom jsme měli v plánu jít ven a zahrát si šipkovanou. Začalo pršet, ven jsme nešli, místo toho celá skupinka kreslila naši školu. Na šipkovanou půjdeme snad jindy.

                                                                                       Oliver Mužík, žák 4. ročníku

http://skolaretova.rajce.idnes.cz/Celoskolni_projekt/

 

 

Menu

4. 7. Prokop

Zítra: Cyril a Metoděj

Vítáme Vás na stránkách ZŠ a MŠ Řetová

29. 6. Jídelní lístek platný od 29. 6. 2020 do 3. 7. 2020

3. 6. Aktualizována sekce Aktuality

Návštěvnost stránek

035881