Školní výlet Praha

 

Ve středu 15. května byl odjezd od školy v 6 hodin. Představení trvalo přes dvě hodiny. Když představení skončilo, všichni jsme začali tleskat, protože to bylo strašně moc hezké. Nejvíc se mi líbila královna ostrova a přírody. Byl to moc hezký muzikál. Tento výlet byl super.

                                            Radka Pavlásková, žákyně 5. ročníku

 

Na školní výlet jsme jeli ve středu 15. května. Bylo to moc hezké. Viděla jsem tam několik herců z Gymplu. Myslela jsem si, že mě muzikál Kapka medu pro Verunku nebude bavit, ale spletla jsem se. Bylo to o třech královstvích  – Honzovsko, Popelkov, Zlatovláskov. Matka příroda byla rozzlobená, že lidé škodí přírodě.  Kdo sáhne na včeličku, která ho píchne, usne na sto let. A princezna Verunka si na včeličku sáhla a usnula. Zachránit ji šli dva princové a myslivec, který Verunku miloval. Po skončení představení se někteří herci z muzikálu podepisovali. Na zpáteční cestě jsme se stavili v McDonaldu – prostě bylo to super.

                                            Jindřiška Šimková, žákyně 5. ročníku

 

Ráno jsem vstávala hodně brzy, ale proběhlo to hladce. V 6 hodin jsme odjeli od školy a jeli skoro tři hodiny. Po cestě jsme se dobře bavili a viděli spoustu věcí. Když jsme dojeli do Prahy, šli jsme do divadla Hybernia na muzikál Kapka medu pro Verunku, které se odehrávalo v království Popelkov, Zlatovláskov a Honzovsko. Po skončení muzikálu jsme sedli do autobusu a jeli domů. Muzikál se mi líbil, výlet byl hezký.

 

                                               Adéla Křížová, žákyně 4. ročníku

 http://skolaretova.rajce.idnes.cz/skolni_vylet_prace_deti/

Menu

23. 9. Berta

Zítra: Jaromír

Vítáme Vás na stránkách ZŠ a MŠ Řetová

22. 9. Jídelní lístek platný od 23. 9. 2019 do 27. 9. 2019

16. 9. První školní týden

Fotografie

10. 9. Organizace školního roku - Vyučovací hodiny a přestávky

8. 9. Projekty EU - Šablony

8. 9. Rozvrh hodin

30. 8. Aktualizována sekce Aktuality

29. 8. Organizace školního roku

Návštěvnost stránek

032962