Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Školní rok 2011/2012 > Kouzelník ve škole

                 Kouzelník ve škole

      Do školy přijeli dva pánové a jmenovali se Jiříček a Mireček. Líbilo se mi, že šly kouzlit maminky i paní učitelky. Kouzlil taky Daniel (s hůlkou a flaškou). Některý kouzla Jiříčkovi nešla, ale vždycky se mu povedla. Moc se mi líbilo, že jsme hodně zpívali.

                                                   Kristýna Procházková, žákyně 2. ročníku

        V pátek 20. dubna k nám do školy přijeli dva pánové – Jiříček a Mireček. Jiříček kouzlil, Mireček zpíval a hrál na kytaru. Pan Mireček zpíval písničku o Harrym Potterovi a  pak nám ukazovali kouzla. Zpívalo se taky o nějaké babě – ten text zněl nějak takhle: „ Žila jednou jedna bába a to byla ježibaba, měla v lese chaloupku …“ a dál nevím, no spíš si to nepamatuju. Bylo tam  ještě hodně dalších písniček (např. Pod duben za dubem, Dělání atd.). Jiříček nám ukazoval spousty kouzel. Jedno bylo s paní učitelkou Danielou – Jiříček jí dal 7 Kč, ale najednou měla paní učitelka 10 Kč. No prostě těch kouzel bylo hodně a to se mi moc líbilo.

                                                            Petra Kolářová, žákyně 3. ročníku

                 Kouzelníci

     V pátek 20. dubna k nám do školy přijeli kouzelníci. Jeden se jmenoval Mireček a druhý Jiříček. Mireček hrál na kytaru a Jiříček kouzlil. Kouzelník měl hůlku z plastové lahve. Mireček hrál na kytaru písničky z pohádky Princové jsou na draka. Pak Jiřík pozval paní učitelku, dal ji do ruky sedm korun a pak najednou měla v ruce deset korun. Dělal ještě jiná kouzla. Mezi kouzly Mireček hrál na kytaru. Bylo to velmi příjemné a pěkné vystoupení.

                                                            Kamila Kovářová, žákyně 5. ročníku

               Kouzelný den  

 

     Dne 20. dubna byli u nás ve škole kouzelníci. První pán se jmenoval Mireček a hrál na kytaru. Hrál písničky: Harry Potter, Dělání, dělání, Pod dubem, Baba a poslední byla z pohádky Princové jsou na draka. Druhý pán se jmenoval Jiříček a předváděl nám různá kouzla. Také nám vyprávěl vtipy a dával nám různé hádanky. Bylo to moc pěkné představení.

 

                                                           Veronika Štantejská, žákyně 5. ročníku

 http://skolaretova.rajce.idnes.cz/Kouzelnik_ve_skole/

 

Menu

11. 7. Olga

Zítra: Bořek

Vítáme Vás na stránkách ZŠ a MŠ Řetová

29. 6. Jídelní lístek platný od 29. 6. 2020 do 3. 7. 2020

3. 6. Aktualizována sekce Aktuality

Návštěvnost stránek

035939