Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Školní rok 2011/2012 > Kouzelník ve škole

                 Kouzelník ve škole

      Do školy přijeli dva pánové a jmenovali se Jiříček a Mireček. Líbilo se mi, že šly kouzlit maminky i paní učitelky. Kouzlil taky Daniel (s hůlkou a flaškou). Některý kouzla Jiříčkovi nešla, ale vždycky se mu povedla. Moc se mi líbilo, že jsme hodně zpívali.

                                                   Kristýna Procházková, žákyně 2. ročníku

        V pátek 20. dubna k nám do školy přijeli dva pánové – Jiříček a Mireček. Jiříček kouzlil, Mireček zpíval a hrál na kytaru. Pan Mireček zpíval písničku o Harrym Potterovi a  pak nám ukazovali kouzla. Zpívalo se taky o nějaké babě – ten text zněl nějak takhle: „ Žila jednou jedna bába a to byla ježibaba, měla v lese chaloupku …“ a dál nevím, no spíš si to nepamatuju. Bylo tam  ještě hodně dalších písniček (např. Pod duben za dubem, Dělání atd.). Jiříček nám ukazoval spousty kouzel. Jedno bylo s paní učitelkou Danielou – Jiříček jí dal 7 Kč, ale najednou měla paní učitelka 10 Kč. No prostě těch kouzel bylo hodně a to se mi moc líbilo.

                                                            Petra Kolářová, žákyně 3. ročníku

                 Kouzelníci

     V pátek 20. dubna k nám do školy přijeli kouzelníci. Jeden se jmenoval Mireček a druhý Jiříček. Mireček hrál na kytaru a Jiříček kouzlil. Kouzelník měl hůlku z plastové lahve. Mireček hrál na kytaru písničky z pohádky Princové jsou na draka. Pak Jiřík pozval paní učitelku, dal ji do ruky sedm korun a pak najednou měla v ruce deset korun. Dělal ještě jiná kouzla. Mezi kouzly Mireček hrál na kytaru. Bylo to velmi příjemné a pěkné vystoupení.

                                                            Kamila Kovářová, žákyně 5. ročníku

               Kouzelný den  

 

     Dne 20. dubna byli u nás ve škole kouzelníci. První pán se jmenoval Mireček a hrál na kytaru. Hrál písničky: Harry Potter, Dělání, dělání, Pod dubem, Baba a poslední byla z pohádky Princové jsou na draka. Druhý pán se jmenoval Jiříček a předváděl nám různá kouzla. Také nám vyprávěl vtipy a dával nám různé hádanky. Bylo to moc pěkné představení.

 

                                                           Veronika Štantejská, žákyně 5. ročníku

 http://skolaretova.rajce.idnes.cz/Kouzelnik_ve_skole/

 

Menu

27. 1. Ingrid

Zítra: Otýlie

Vítáme Vás na stránkách ZŠ a MŠ Řetová

25. 1. Jídelní lístek platný od 27. 1. 2020 do 31. 1. 2020

13. 1. Rozvrh hodin po dobu plaveckého výcviku

8. 1. Knihovna v ZŠ

Fotografie

8. 1. Olomouc

Fotografie

6. 1. Aktualizována sekce Aktuality

20. 12. Volná pracovní místa

17. 12. Mikuláš

Fotografie

9. 12. Advent

Fotografie

9. 12. Rytmická show

Fotografie

8. 11. Bezpečný pes

Fotografie

 

Návštěvnost stránek

033779