Stromek pro zvířátka

 

V úterý 13. prosince jsme šly ke stejnému stromečku, který jsme zdobily i minulý rok. My holky (já, Eliška, Natka, Terka, Venda, Péťa a Maruška) jsme zdobily takový malý stromeček. Dávaly jsme tam jablka, mrkev, seno, pšenici a slunečnice. Malá Verča nám dokonce přidala i trochu špeku pro ptáčky. Je škoda, že tento rok chyběl sníh, ale aspoň jsme zpátky utíkaly z kopce a přitom lítaly jako ptáci.

 

                                                                  Anna Volná, žákyně 3. ročníku

 

 

Byly jsme ve škole, ale já se už těšila až zazvoní. Jak zazvonilo, všichni se vrhly ke dveřím a dolů po schodech. Běžely jsme do šatny, kde jsme se převlékly. Šly jsme před školu  a i s pytlem dobrot jsme vyběhly na kopec. Tam si každý vzal svůj pytel mrkví, brambor, jablek a uvazovaly jsme to všechno na strom. Celkem jsme nazdobily dva stromky. Bylo to prima. Jana tam dala zob pro ptáčky, Anežka seno a pár jablek, Venda donesla jablka a mrkve, prostě každý dal něco. Až tohle všechno zvířátka najdou – mňam to si pochutnaj. Až tam zase někdy půjdem – určitě vezmu další dobroty.

 

                                                                  Karolína Šimková, žákyně 3. ročníku

 

V úterý 13.12. jsme šly zdobit stromek pro zvířátka. Každý přinesl nějakou mňamku. Zdobily jsem dva stromky. Já zdobila ten větší stromek. Přinesla jsem jablka, mrkev, seno a přidala to k ostatním dobrotám, které přinesly děti.  U stromečků jsme se vyfotily a paní učitelky nám poděkovaly za zvířátka. Pak jsme běžely dolů z kopce, kousek jsme se prošly a vrátily se zpět do školy, kde jsme se naobědvaly. Moc se mi to líbilo.

 

                                                                  Petra Kolářová, žákyně 3. ročníku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Menu

17. 10. Hedvika

Zítra: Lukáš

Vítáme Vás na stránkách ZŠ a MŠ Řetová

13. 10. Jídelní lístek platný od 14. 10. 2019 do 18. 10. 2019

1. 10. Kouzelník

Fotografie

1. 10. Aktualizována sekce Aktuality

16. 9. První školní týden

Fotografie

10. 9. Organizace školního roku - Vyučovací hodiny a přestávky

8. 9. Projekty EU - Šablony

8. 9. Rozvrh hodin

29. 8. Organizace školního roku

Návštěvnost stránek

033138