Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Školní rok 2011/2012 > Stromek pro zvířátka

 Stromek pro zvířátka

 

V úterý 13. prosince jsme šly ke stejnému stromečku, který jsme zdobily i minulý rok. My holky (já, Eliška, Natka, Terka, Venda, Péťa a Maruška) jsme zdobily takový malý stromeček. Dávaly jsme tam jablka, mrkev, seno, pšenici a slunečnice. Malá Verča nám dokonce přidala i trochu špeku pro ptáčky. Je škoda, že tento rok chyběl sníh, ale aspoň jsme zpátky utíkaly z kopce a přitom lítaly jako ptáci.

 

                                                                  Anna Volná, žákyně 3. ročníku

 

 

Byly jsme ve škole, ale já se už těšila až zazvoní. Jak zazvonilo, všichni se vrhly ke dveřím a dolů po schodech. Běžely jsme do šatny, kde jsme se převlékly. Šly jsme před školu  a i s pytlem dobrot jsme vyběhly na kopec. Tam si každý vzal svůj pytel mrkví, brambor, jablek a uvazovaly jsme to všechno na strom. Celkem jsme nazdobily dva stromky. Bylo to prima. Jana tam dala zob pro ptáčky, Anežka seno a pár jablek, Venda donesla jablka a mrkve, prostě každý dal něco. Až tohle všechno zvířátka najdou – mňam to si pochutnaj. Až tam zase někdy půjdem – určitě vezmu další dobroty.

 

                                                                  Karolína Šimková, žákyně 3. ročníku

 

V úterý 13.12. jsme šly zdobit stromek pro zvířátka. Každý přinesl nějakou mňamku. Zdobily jsem dva stromky. Já zdobila ten větší stromek. Přinesla jsem jablka, mrkev, seno a přidala to k ostatním dobrotám, které přinesly děti.  U stromečků jsme se vyfotily a paní učitelky nám poděkovaly za zvířátka. Pak jsme běžely dolů z kopce, kousek jsme se prošly a vrátily se zpět do školy, kde jsme se naobědvaly. Moc se mi to líbilo.

 

                                                                  Petra Kolářová, žákyně 3. ročníku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Menu

4. 7. Prokop

Zítra: Cyril a Metoděj

Vítáme Vás na stránkách ZŠ a MŠ Řetová

29. 6. Jídelní lístek platný od 29. 6. 2020 do 3. 7. 2020

3. 6. Aktualizována sekce Aktuality

Návštěvnost stránek

035881