Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Akce naší školy školní rok 2008/2009 > Karneval na ledě

Karneval na ledě

Karneval očima dětí – slohové práce

 

     V úterý 24.února jsme byli na Zimním stadionu v České Třebové. Bruslili jsme v maškarních kostýmech. Byla to veliká legrace, moc se nám tam líbilo. Všichni měli krásné masky, byla tam čarodějnice, Popelka, lupič, hokejista a jiné převleky. Byl to hezký den.

                                                                  Monika Venclová, žákyně 2. ročníku

 

     Byli jsme s dětmi ze školy na karnevale. Měla jsem kostým Hermióny, i ostatní děti měli moc hezké kostýmy. Paní učitelka nás fotila na ledě. Moc se mi to líbilo. Pak jsme jeli zpátky do školy, kde jsme si v družině ještě hráli na karneval.

                                                                  Vendula Procházková, žákyně 2. ročníku

 

     Byla jsem za princeznu. Na karnevale se mi moc líbilo. Jeli jsme autobusem. Platila jsem 36 Kč. Měla jsem oranžové šaty. Fotili jsme se. Bruslila jsem ráda. Bruslila jsem s paní učitelkou. Bruslila jsem s Eliškou Kopeckou a s ostatními kamarády.

                                                                  Natálie Provazníková, žákyně 2. ročníku

Začalo to ráno 24. února. První dvě hodiny jsme se učili. Potom jsme šli na autobus, kterým jsme odjeli do České Třebové. Ze zastávky jsme pospíchali na Zimní stadion. V šatně jsme na sebe navlékli masky a brusle. Na ledu se nám bruslilo dobře. Bruslili jsme mezi kužely, někdo hrál hokej. Potom jsme si mohli bruslit volně. Když se blížil čas odjezdu, sundali jsme si masky a brusle. Těšili jsme se na cestu do školy, hlavně na oběd. Měli jsme ještě odpolední vyučování. Tento den jsme si pořádně užili.

                                                                  Martin Fišer, žák 5. ročníku

 

 

Ráno, po druhé vyučovací hodině jsme vyrazili na Zimní stadion v České Třebové. Hned jak jsme tam dorazili, převlékli jsme se, a šli bruslit. Jezdili jsme sem a tam. Také jsme se fotografovali. S klukama jsme pak hráli hokej a jiné další hry. Bavili jsme se dobře a neuvědomili si, kolik je hodin. Museli jsme už jít. Karnevalu byl konec. Rychle jsme se převlékli a spěchali na zpáteční autobus. Musím říci, že se mi tam moc líbilo.

                                                                   David Mach, žák 5. ročníku

 

 

V úterý 24. února se konal karneval na ledě. Vzaly jsme si s sebou převleky a brusle. Hned jak jsme přišly do haly, převlékly jsme se a nasadily si brusle. Byli tam kašpárci, čarodějnice a krasobruslařky. Některé děti tam měly hokejky a hrály hokej. Když jsme poprvé vstoupily na led, některé děti padaly. Bruslily jsme, soutěžily a užívaly si. Pak jsme si koupily sladkosti z automatu. Převlékly se do obyčejného oblečení a šli jsme k autobusové zastávce. Tento den byl pěkný a moc jsem si ho užila.

                                                                   Zuzana Haklová, žákyně 4. ročníku

 

 

Se školou jsme jely na karneval na ledě. Odjely jsme autobusem v deset hodin do České Třebové. Když jsme vystoupily z autobusu, tak jsme šly asi pět minut pěšky. Hned jak jsme vešly do zimního stadionu, převlékly jsme se do kostýmů, obuly si brusle a šupem na led. Nejdřív jsme si jen tak bruslily. Také jsme projížděly rozestavěnými kužely. Potom nás paní učitelka začala fotit. Nejdříve nás fotila pohromadě a pak jednoho po druhém. Ještě zbývalo do konce dost času, tak jsme si jen tak jezdily. Hrály nám k tomu hezké písničky. Na druhé půlce stadionu hráli kluci hokej. Do školy jsme se vrátily na oběd. Těším se na další karneval.

                                                                  Eliška Šimková, žákyně 4. ročníku.

foto

 

 

 

Menu

30. 3. Arnošt

Zítra: Kvido

Vítáme Vás na stránkách ZŠ a MŠ Řetová

30. 3. Aktualizována sekce Aktuality

23. 3. Zápis do 1. ročníku - Dokumenty

14. 3. Jídelní lístek platný od 16. 3. 2020 do 20. 3. 2020

Návštěvnost stránek

034538