Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Podvodní podnikatelé operovali v naší obci....

Podvodní podnikatelé operovali v naší obci....Na konci února se po obci Řetová pohybovala dodávka s pravděpodobně slovensky hovořícími muži zřejmě romské národnosti a nabízela "výhodné služby" občanům,konkrétně klempířské práce.
Bohužel se jim podařilo z důvěřivého občana vylákat 80.000,-Kč,za které "nainstalovali" cca 27bm okapů,což provedli naprosto diletantským způsobem,takže to je jako kdyby tam žádné okapy nedali.Podle vyjádření dvou na sobě nezávislých klempířů práce+materiál reálně cca 10.000,-,samozřejmě za předpokladu,že by dílo bylo funkční,což na první pohled není. Evidentní podvod s cílem okrást důvěřivého člověka.
Případ je nahlášen policii,ale vzhledem k tomu,že poškození  nemají v ruce žádný doklad,registrační značku ani kontakt,bude vyšetřování dost složité, ne-li za těchto okolností nemožné.Byla  jsem  požádána, případně informovat ostatní občany a okolní obce,aby si lidé dali pozor.Je možné,že také existují náhodní svědkové-pomohla by asi i maličkost. Jedná se o dům na zkratce na Zacharovec. Veškeré informace směřujte na :
                                                                                                          Zdeněk Kovrzek,Hnátnice,mobil:777 799 090