Rozlosováni jarní části soutěže  2016-2017

Muži výsledky

Mistrovská utkáni sezony 2017-2018

Řetová - Zámrsk 1:2 (1:2)
branka: 20’ Míra Voleský

Důstojná prohra s prvním týmem tabulky a hlavním kandidátem na postup do 1.A třídy. Kořením utkání byla útočná hra obou týmů, což vzali za vděk všichni přítomní diváci. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a po celou první půli měli překvapivě jak více ze hry, tak i více šancí. Paradoxem bylo, že po těchto pětačtyřiceti minutách bylo skóre 1:2.
Ve 20’ poslal centrovaný míč do vápna hostí Radek Müller a Míra Voleský byl ve správnou chvíli na správném místě, čímž nás dostal do vedení 1:0. Hosté vyrovnali ve 32’, když jsme v našem pokutovém území nepokryli hlavičkujícího soupeře. Velké zklamání po obětavém výkonu přišlo v 38’. Po minele našeho obránce se míč dostal k hostujícímu útočníkovi, který už postupoval sám na bezmocného brankáře Šilara a skóre bylo 1:2. Ve druhé půli se hra vyrovnala a hráči obou týmů ještě přidali na bojovnosti. Hrálo se nahoru - dolů, nechyběli šance ani ostré zákroky z obou stran (chvílemi se i dost jiskřilo). Zkrátka zápas jak má být. Od 84’ jsme po vyloučení kapitána Standy Sedláčka za dvě žluté karty hráli v deseti hráčích. To už bylo prakticky nemožné proti tak kvalitnímu týmu skóre srovnat. Naše hráče je třeba pochválit, protože se opravdu vydali ze všech sil. Negativem byla ukvapenost při finálových přihrávkách a v zakončení.
V sobotu 21.4. v 16:30 nás čeká další těžké utkání v Králíkách, odkud se nám ještě nepodařilo přivézt ani bod. Každá série jednou končí a tak to snad tentokrát zlomíme!

(47.Holínka)

Bázlivý a ustrašený výkon celého mužstva. Každý hráč hrál jen tak, aby něco nezkazil, nikdo neudělal nic navíc – alibismus! První poločas jsme sice byli lepší v držení míče, ale žádnému hráči se do útočného rizika nechtělo, takže jsme ani jednou neohrozili domácí branku. Naopak jsme inkasovali ve 36.minutě z pokutového kopu. O dvě minuty později při nás stálo štěstí, když domácí kopali již druhou penaltu, ale míč šel nad bránu. Ve druhém poločase se držení míče vyrovnalo, ale šance si opět nevytvořilo ani jedno mužstvo. Ve 47.minutě musel zraněného Bohunka vystřídat Holínka a v 71.minutě se odporoučel ze hřiště s bolavým kolenem Provazník, na jehož místo nastoupil Šimek. V posledních deseti minutách jsme hráli vabank na tři obránce a tři útočníky a tím si vytvořili územní převahu. Ale ani to nepomohlo, abychom se alespoň jednou dostali ke střele mezi tyče soupeřovy branky! S tímto bázlivým herním projevem jsme na vítězství nebo zisk bodu nemohli ani pomyslet. Za celých devadesát minut nešla ani jedna střela mezi tyče opatovské branky!!! Omluva patří všem fanouškům ( a nebylo jich málo ), kteří za námi do Opatovce vážili cestu a my je zklamali nejen výsledkově, ale především herním projevem.

V neděli 15.4. od 16.hodin nás čeká na domácím hřišti mimořádně těžký soupeř ze Zámrsku. Doufáme, že nás fanoušci nezavrhli a že zaplní tribuny v Mandl aréně do posledního místečka a poženou naše hráče za vítězstvím.

Branky: 61. a 70.Bohunek, 78.M.Voleský

Vstup do jarní části soutěže se nám na umělé trávě v Ústí bodově povedl, ale po herní stránce moc spokojeni být nemůžeme. Dopouštěli jsme se spousty nepřesností a špatných rozhodnutí v klíčových situacích. V první půli byla hra vyrovnaná a soupeř nás díky důslednému presinku nepouštěl do hry. V 31.minutě nás podržel, po celý zápas dobře chytající Víťa Šilar, když vychytal samostatný únik hostujícího útočníka. Ve druhé půli jsme se dostávali více do hry a byli nebezpečnějším týmem s větším množstvím šancí. V 61.minutě vyslal Rufer do křídelního úniku Müllera, po jehož centru do šestnáctky otevřel skóre Bohunek. V 70.monutě byl v soupeřově pokutovém území sražen aktivní Müller a následnou penaltu s přehledem proměnil Bohunek. O dvě minuty později se opět projevila naše slabina a inkasovali jsme po rohovém kopu. V 78.minutě se, po trestném kopu Flídra v lanškrounském vápně, nejlépe zorientoval Míra Voleský a zvýšil na konečných 3:1. V zápase jsme byli bojovnějším týmem a vytvořili si více šancí. Tudíž zisk tří bodů je zasloužený.

Příští zápas nás čeká v sobotu 7.4. od 16.00 hod. v Opatovci.